Ochrana osobných údajov

Ochrana osobných údajov a dôvera je pre nás dôležitá. Berieme ochranu vašich osobných údajov veľmi vážne a rešpektujeme vaše súkromie a osobné práva. Každý, kto nakupuje na internete sa musí uistiť, že jeho údaje nespadnú do nepovolaných rúk. Pre dôveryhodné využívanie našich služieb využívame vaše údaje v súlade s platnými predpismi na ochranu osobných údajov. Takže sa vždy môžete cítiť bezpečne pri návšteve našich stránok, nižšie vás budeme vás informovať, aké údaje máte u nás zhromaždené a na čo sa používajú.

 Vyhlásenie o ochrane osobných údajov a dát

Osobné údaje zákazníkov sú uchovávané v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky, najmä so zákonom č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov v platnom znení. Osobné údaje zákazníkov sú plne zabezpečené proti zneužitiu. Objednávkou služby zákazník súhlasí s tým, že jeho osobné údaje, teda meno, priezvisko, telefónne číslo, email a adresa a tiež prípadne fakturačné údaje, poskytnuté poskytovateľmi, budú použité na účely vybavenia objednávky a nebudú zneužité. Najmä nebudú poskytnuté tretím stranám, využité k periodickej reklame a budú chránené v súlade s predpismi Slovenskej republiky.

Kupujúci má právo prístupu k svojim osobným údajom, právo na ich opravu vrátane ďalších zákonných práv k týmto údajom. Osobné údaje je možné na základe písomnej žiadosti zákazníka odstrániť z databázy. Osobné údaje zákazníkov sú plne zabezpečené proti zneužitiu. Osobné údaje zákazníkov dodávateľ neposkytuje žiadnej ďalšej osobe.

Zákazník súhlasí so zhromažďovaním, spracovaním a použitím svojich údajov prevádzkovateľom e-shopu lizengo.cz teraz a v budúcnosti, v súlade so slovenským právom, obzvlášť so zákonom č. 101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších úprav. E-shop lizengo.cz týmto informuje užívateľa, že majú právo žiadať o nahliadnutie, opravu a odstránenie svojich údajov.

 

Posledná úprava všeobecných podmienok prebehla 15.02.2016

Naposledy prohlíženo
Live Chat Live Chat