lizengo Team
lizengo Team

KTO SME A ČO ROBÍME?

lizengo je mladá, svetu otvorená a medzinárodne pôsobiaca spoločnosť z oblasti elektronického obchodovania (e-commerce), ktorá v Kolíne nad Rýnom prevádzkuje najväčší európsky e-shop so softvérom na stiahnutie od známych výrobcov. Vznikli sme v roku 2013 ako start-up a medzitým sme sa úspešne etablovali po celom Nemecku s našimi profesionálnymi službami a rozmanitým portfóliom produktov. V našom e-shope pôsobíme v oblasti B2C aj B2B. V rámci externých a interných konzultačných služieb ponúkame okrem profesionálneho poradenstva k plánovaným auditom, licenčné modely, odpovede na otázky týkajúce sa optimalizácie procesov a oveľa viac. Medzitým spoločnosť lizengo dospela a začala pôsobiť na medzinárodnej úrovni: Pôsobíme v 20 krajinách a prevádzkujeme najväčší e-shop so softvérom na stiahnutie v Európe.

ČO PONÚKAME?

Günstige Preise
Preise

VÝHODNÉ CENY

Naším najvyšším cieľom je ponúkať našim zákazníkom neustále výhodné kúpne ceny a komplexné služby. Pritom hovoríme o zákazníkoch na úrovni B2C aj B2B.

Service
Service

SERVIS

Našim zákazníkom sme k dispozícii telefonicky, cez živý chat, zdieľanú obrazovku alebo e-mail vždy od pondelka do piatka počas našich prevádzkových hodín (8.00 – 17.00) a poskytneme vám odborné rady týkajúce sa stránky – okrem toho vám pomôžeme pri inštalácii softvéru zakúpeného od spoločnosti lizengo.

Garantie
Garantie

„Vďaka našej garancii 100 % vrátanie peňazí sa nemusia naši zákazníci báť, že ich požiadavky nebudú vypočuté!“

CEO - Tobias M. Zielke

Qualität
Qualität

KVALITA

Pre spoločnosť lizengo je charakteristická overená kvalita na výhodné ceny. V prípravnom štádiu náš školený personál skontroluje, či produkty určené na predaj spĺňajú vysoké nároky na kvalitu. Vďaka tomu sa zabezpečí, že pri produktových kľúčoch ide vždy o nový a originálny tovar, ktorý je určený pre európsky hospodársky priestor. Až po úspešnej kontrole sa tovar dostane na našu predajnú platformu. Takto sa na celom svete tešíme dôvere mnohých spokojných kmeňových zákazníkov. So softvérom od spoločnosti lizengo si na bezpečnom mieste.

Nachhaltigkeit
Nachhaltigkeit

UDRŽATEĽNOSŤ

Téma udržateľnosti je pre našu spoločnosť veľmi dôležitá. Preto sme v posledných rokoch zaviedli posilnené opatrenia, aby sme zabezpečili zodpovedné narábanie s dostupnými zdrojmi: V rámci boja proti vysokej spotrebe papiera sú takmer všetky procesy v spoločnosti lizengo riadené digitálne. Okrem toho majú naši zamestnanci možnosť požiadať o zľavnený cestovný lístok do práce, aby cestu na pracovisko pre dobro životného prostredia absolvovali verejnou dopravou.

B2B
B2B

B2B

Našim B2B zákazníkom je k dispozícii zákaznícky servis, ktorý im vždy poskytne pomoc v ich materinskom jazyku. V prípade potreby ich náš obchodný tím navštívi aj na mieste, bude sprevádzať pri plánovaných projektoch a ponúkne na mieru šité kúpne poradenstvo, ako aj komplexnú podporu pri otázkach ohľadom licencie a plánovaných auditov. Externe sú naši technickí konzultanti kompetentní poradiť pri predbežnom auditovaní, poskytnúť technické poradenstvo, napríklad k optimalizácii procesov. Interne spravujú testovacie oblasti a venujú sa konzultáciám v rámci spoločnosti, pracovným seminárom a podobne. Po kúpe pokračujeme s intenzívnym profesionálnym poradenstvom s rozsiahlymi službami.

ODKIAĽ SME?

Internacionalizácia Otvorenie o bchodu B2B Právne preskúmaný obchodný model, certifikačná značka právnickej kancelárie pre právo IT Certifikát Trusted Shops a Chip Leading Shop Založenie
Zufriedenheit 2.000.000 spokojných zákazníkov
Mitarbeiter 100 pracovníkov
Bewertungen Známka 4.8 pri 19 K hodnotení na TrustedShops

RÁČTE VSTÚPIŤ

Chcete vedieť, kde pracujeme? Tak sa pozrite na našu firemnú budovu.

NAŠA VÍZIA

Spoločnosť lizengo ako interdisciplinárna a multikultúrna spoločnosť

Vision 1

V posledných rokoch sa náš tím rozšíril o kolegyne a kolegov v oblasti marketingu, vývoja, cudzojazyčného zákazníckeho servisu, nákupu, odbytu a sekretariátu. Tak sa nám podarilo stále zlepšovať naše obchodné oblasti, vytvoriť produktové palety a zvýšiť počet stálych zákazníkov.

Vision 2

Tímová práca a otvorená kultúra spoločnosti nie sú u nás len prázdne frázy, ale vnútorne prijaté a skutočne žité hodnoty. Považujeme sa za veľký, pestro zmiešaný a silný tím: Dobrá spolupráca medzi našimi kolegami je založená na vzájomnom rešpekte a dôvere. V spoločnosti lizengo by mal dostať každý jednotlivec možnosť objaviť svoje vlastné výzvy, aby mohol úplne rozvíjať svoj jedinečný potenciál do pozitívneho pracovného prostredia.

Vision 3

Aj otvorenosť svetu a multikulturalizmus sú hodnoty, ktoré nám ležia veľmi na srdci: Ako spoločnosť chceme vždy spravodlivo pristupovať k rozmanitým potrebám globalizovaného sveta a netolerujeme žiadne vylučovanie. Multikultúrne zloženie nášho tímu odráža medzinárodné smerovanie spoločnosti lizengo: Takto dokážeme neustále poskytovať na mieru šité ponuky v multikultúrne formovanom svete.

Vision 4

Snažíme sa o to, aby naše optimálne ponuky a na mieru šité služby na celom svete a vždy bez výnimky umožňovali pohodlie pri nakupovaní. Vďaka tomu, že neustále zabezpečujeme rozsiahly výber vysokovýkonného značkového softvéru v spojení s neprekonateľne výhodnými cenami a mimoriadne priateľským prístupom k zákazníkom, dokážeme ako medzinárodne zameraná spoločnosť naďalej rásť a každý deň sa o kúsok priblížiť k svojmu cieľu.

Live Chat Live Chat