O nás

 

Podrobnú brožúru spoločnosti nájdete tu:

Download

Lizengo je mladý, medzinárodný a svetu otvorený online obchod, ktorý sa špecializuje na predaj stiahovateľného softvéru známych výrobcov. Naším cieľom je, aby sme vždy vedeli našim zákazníkom ponúknuť výhodný nákupnú cenu a obsiahly servis. O súkromných aj firemných zákazníkov sa staráme rovnako. Radi sme Vám kedykoľvek k dispozícii s odborným poradenstvom cez telefón, live chat alebo e-mail - a pomôžeme Vám tiež s inštaláciou Vášho softvéru.

Zameriavame se na produkty spoločnosti Microsoft, ale nebojíme sa prijať aj komplexnejšie špecializované produkty, ktoré našim zákazníkom poskytnú vždy najlepší možný nákupný zážitok. Naša bohatá ponuka produktov sa neustále rozširuje, aby sme Vám vždy mohli ponúknuť softvérové produkty za atraktívne ceny. Skúsenosti viac ako 2 000 000 spokojných medzinárodných zákazníkov hovoria samé za seba.

lizengo-team

 

CEO - Tobias M. Zielke:

„Vďaka našej 100% záruke vrátenia peňazí sa naši zákazníci nemusia obávať, že svoje starosti budú museť riešiť sami!“

U Lizengo získavate preverenú kvalitu

Pred zaradením produktov do našich predajných platforiem náš vyškolený personál kontroluje, že produkty určené na predaj spĺňajú naše kvalitatívne požiadavky, a pri tom sa uisťuje, že tieto sú nové a určené pre Európsky hospodársky priestor. Získali sme si tak dôveru už veľa spokojných zákazníkov po celom svete, ktorí sa k nám vracajú. So softvérom od Lizengo ste v bezpečí

Žijeme rozmanitosťou: Lizengo ako interdisciplinárna a multikultúrna spoločnosť

V posledných rokoch sa náš tím rozšíril o pracovníkov v marketingu, vývoji, cudzojazyčných službách pre zákazníkov, nákupe, odbytu a sekretariátu. Vďaka tomu sa nám podarilo náš online shop trvalo rozvíjať, rozširovať paletu produktov a zväčšovať okruh našich stálych klientov.
V súčasnej dobe sme nielen v Nemecku prítomní ako stálá veličina, ale úspešne pôsobíme aj an európskom trhu. Od roku 2015 predávame naše stiahovateľné programy ako predný online obchod v Európe v 20 krajinách. Pritom je pre nás obzvlášť dôležitá otvorenosť svetu a multikultúrne prostredie: Ako spoločnosť sa vždy snažíme vyhovieť rôznym potrebám globalizovaného sveta a netolerujeme žiadne vylúčenie. Medzinárodnú orientáciu spoločnosti Lizengo odráža multikultúrne zloženie nášho tímu: Vďaka tomu môžeme do multikultúrneho sveta vždy poskytovať ponuky na mieru.

Centrála v Kolíne nad Rýnom

Chcete vedieť, kde pracujeme?
Pozrite sa do budovy našej spoločnosti!

 Viac ako 95 pracovníčok, pracovníkov, kolegyň a kolegov veľa rôznych národov a z rôznych oddelení každý deň robí to najlepšie, aby sme vám ponúkali softvér za atraktívne ceny a vždy profesionálne a obsiahle služby, ako je podpora v rodnom jazyku cez telefón, live chat, e-mail, zdielanie obrazovky, nákupné odporúčania, preberanie auditu alebo dotazy akéhokoľvek druhu k nami ponúkaným produktom.

Lizengo je Váš spoľahlivý partner pre bezpečný a cenovo výhodný stiahovateľný softvér. Presvedčte sa sami!

Naposledy prohlíženo
Live Chat Live Chat