Microsoft Office 365 Business

Microsoft Office 365 Business
114,99 €

včetně DPH

Stiahnutie softvéru + licenčný kľúč
  • Microsoft
  • 100589-SK
  • Nový
  • 1 rok
  • Všetky jazyky
Microsoft Office 365 Business: moderná samostatná alebo tímová práca Služba predplatného pre... mehr

Informácie o výrobku "Microsoft Office 365 Business"

Microsoft Office 365 Business: moderná samostatná alebo tímová práca

Služba predplatného pre Microsoft Office 365 Business spája dôveryhodné aplikácie Office s produktívnymi službami online a službami pre organizácie. Každý používateľ si môže nainštalovať Office až na 15 koncových zariadení, medzi ktoré patria smartfóny, počítače, Mac počítače alebo tablety (Windows, iPad a Android).

Jednorázová kúpa balíka Microsoft Office 365 Business – používanie vždy aktuálnych verzií

Nasledovné aplikácie Office sú zahrnuté v balíku Microsoft Office 365 Business:

- Word
- Excel
- PowerPoint
- Outlook
- OneNote
- Publisher (v súčasnosti sa dá použiť len na počítači)
- Access (v súčasnosti sa dá použiť len na počítači)

S nástrojom na tvorbu publikácií Publisher môže používateľ vytvoriť brožúry, webové stránky a produktové prezentácie. Týmto spôsobom môžu kolegovia samostatne pripraviť marketingové materiály, ktoré sú prispôsobené značke a zákazníkom. V programe Access vznikajú databázy prispôsobiteľné na počítačový systém Windows a medzinárodne známe aplikácie ako Excel, Word alebo Outlook sú sústavne vylepšované. Zákazníci balíka Office 365 získajú jednoduchým spôsobom najnovšie aktualizácie funkcií programov.

Integrované služby online

Ak sa rozhodnete zakúpiť balík Microsoft Office 365 Business, získate, okrem iného, 1 TB osobného ukladacieho priestoru v cloude OneDrive pre biznis. Následne máte prístup k vlastným dokumentom z mnohých miest a môžete ich zdieľať s osobami vo vašej organizácii alebo mimo nej. Offline synchronizácia a spravovanie oprávnení si nevyžadujú odborné znalosti v oblasti IT. Online funkcie programov Office sprístupnia dokumenty Wordu, OneNote, PowerPointu a Excelu priamo v prehliadači, kde sa dajú aj upravovať. Nová aplikácia Office 365 s názvom Sway je softvérom na tvorbu originálych obsahov online. Vo webovom formáte môžete vytvoriť správy, prezentácie, newsletter, školenia a oveľa viac, pričom vyzerajú skvelo nielen v priehliadači na monitore počítača, ale aj na tabletoch a v smartfónoch.

Nekomplikovaný, bezpečný a spoľahlivý

Kúpa balíka Microsoft Office 365 Business znamená profitovanie zo skúseností globálne úspešnej softvérovej spoločnosti. Poskytované služby sú so zárukou dostupné na takmer sto percent. Údaje zákazníkov sú pritom chránené na viacerých bezpečnostných úrovniach a prostredníctvom proaktívneho monitorovania. Balík Office 365 je vhodný pre všetky odvetvia, keďže sa dá pripraviť a spravovať v celej organizácii bez špeciálnych znalostí o informačných technológiách. Je to praktické: aktualizácie sú súčasťou predplatného a nové verzie programov Office sú sprístupňované zdarma. Integráciou služby Active Directory sa dajú jednoducho spravovať poverenia a povolenia používateľov. V prípade otázok je k dispozícii zákaznícke fórum, v ktorom môžu používatelia navzájom komunikovať.

Kúpiť balík Microsoft Office 365 Business a efektívnejšie pracovať

Štandardná verzia balíka Office 365 Business ponúka veľa z toho, čo radi využívajú malé a stredné podniky v pracovných dňoch. Verzia Business Premium obsahuje v porovnaní s tým ešte viac online služieb, ako napríklad Microsoft Teams a službu konferencií online. Firmám, ktoré často pracujú s tabletmi alebo momentálne uvažujú o obnovení operačného systému sa ešte k tomu oplatí pozrieť sa na „Microsoft 365“. Toto predplatné obsahuje viac ako len kancelárske aplikácie: je to kompletné riešenie pozostávajúce z balíka Office 365 a systému Windows 10. Pri nejasnostiach vám tím Lizengo rád zodpovie otázky rôznymi komunikačnými cestami. V prípade potreby ponúka aj pomoc pri inštalácii balíka Microsoft Office 365 Business.

Procesor:
v prostredí Windows: min. dvojité jadro s 1,6 GHz
v prostredí macOS: procesor Intel

Pracovná pamäť:
Windows: 4 GB RAM, 2 GB RAM (32 Bit)
macOS: 4 GB RAM

Úložný priestor na pevnom disku:
Windows: 4 GB disponibilná pamäť
macOS: 10 GB disponibilná pamäť a formát pevného disku HFS+

Rozlíšenie obrazovky:
Windows: min. 1280 x 768 pixelov
macOS: min. 1280 x 800 pixelov

Grafická karta:
v prostredí Windows: s DirectX 9 alebo viac a WDDM 2.0 alebo viac
v prostredí macOS: žiadne požiadavky

Operačný systém:
Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 Service Pack 1, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 alebo Windows Server 2008 R2

alebo macOS v súčasnej aktuálnej, resp. v jednej z dvoch predošlých verzií

Prehliadač:
Microsoft Edge, Internet Explorer, Safari, Chrome alebo Firefox v aktuálnych verziách

Ďalej vedúcie odkazy k "Microsoft Office 365 Business"
Bewertungen lesen, schreiben und diskutieren... mehr
Microsoft Office 365 Business - Hodnotenia

Na tento produkt sme zatiaľ nedostali žiadne hodnotenie.

Napísať hodnotenie
Bitte geben Sie die Zeichenfolge in das nachfolgende Textfeld ein.

Stačí si kúpiť softvér v Lizengo!

Kúpiť
01. Kúpiť

Bezpečný nákup vďaka šifrovaniu SSL.

Priame sťahovanie
02. Priame sťahovanie

Svoj softvér si môžete stiahnuť ihneď po nákupe.

Inštalovať
03. Inštalovať

Nainštalujte a aktivujte si softvér.
Ak máte akékoľvek otázky, radi vám pomôžeme.

Ako vzniká naša cena?

Softvérové licencie sa vyrábajú a dodávajú na zavedenie počítačov a systémov do maloobchodu alebo pre priemyselné zariadenia. Lizengo nakupuje u mnohých distribútorov veľký počet kusov softvérových licencií, ktoré neboli použité alebo inštalované.

Vďaka tomuto nákupnému spôsobu, pri ktorom odpadávajú poplatky za dodanie a skladovanie a príslušného personálu na základe virtuálnych dodacích kanálov, si môžeme dovoliť poskytovať také výhodné ceny.

Live Chat Live Chat