Microsoft Visio 2016 Standard

Microsoft Visio Standard 2016
Dieser Artikel steht derzeit nicht zur Verfügung!
240,90 €

včetně DPH

Stiahnutie softvéru + licenčný kľúč
 • Microsoft
 • 100038-SK
 • Nový
 • Trvalá platnosť
 • Všetky jazyky
Vytvorte s Microsoft Visio Standard 2016 len pár kliknutiami odborné a všestranné diagramy pre... mehr

Informácie o výrobku "Microsoft Visio 2016 Standard"

Vytvorte s Microsoft Visio Standard 2016 len pár kliknutiami odborné a všestranné diagramy pre každú príležitosť. Ak hľadáte výkonný a spoľahlivý softvér diagramov, Visio Standard 2016 vás presvedčí o svojich prednostiach. V každom okamihu sa vám podarí s bohatou sadou nových a aktualizovaných šablón vypracovať nadštandardný a požadovaný diagram a to aj v zložitých prípadoch. Všetky informácie môžu byť ľahko a prirodzene realizované v grafoch s Microsoft Visio Standard 2016.

MS Visio Standard 2016 poskytuje nasledujúce funkcie:

 • Mnoho grafov a kontextových tipov a trikov
 • Prostredníctvom automatického vyrovnania a umiestnenia, rovnako ako nových konštrukcií možno vytvoriť s Microsoft Visio Standard 2016 diagramy lepšie a rýchlejšie.
 • S aktualizovanými tvarmi pre návrh kancelárskych budov možno vytvárať pôdorysy, ktoré sú založené na moderných vzoroch.
 • Intuitívne rozhranie uľahčuje aktivity všeobecných diagramov,  zmeniť tvar alebo duplikovať a zmeniť poradie listov výkresu.
 • Grafy možno upravovať s kolegami pomocou aplikácie Visio alebo prostredníctvom webového prehliadača.

Vytvorte profesionálne schémy a prispôsobte ich v MS Visio Standard 2016

Microsoft Visio Standard 2016 umožňuje rýchly prístup ku grafom. S vopred inštalovanými diagranmi, mnoho kontextové tipy a triky, rovnako ako s intuitívnym užívateľským rozhraním, budete môcť vytvoriť profesionálne grafy ako Visio nováčik s niekoľkými málo kliknutí. Šablóny pre obchodné grafy, organizačné schémy, sieťové diagramy, jednoduché, všeobecné, viacúčelové diagramy a jednoduché vývojové diagramy, toto všetko obsahuje Visio Standard 2016. Môžete začať pracovať ihneď bez akejkoľvek predchádzajúcej znalosti.

Visio Štandard 2016 vám pomôže nielen k vytváraniu nových grafov, ale tiež ponúka množstvo funkcií pre efektívne spracovanie. Automatické vyrovnanie a polohovanie, rovnako ako zdvojenie a preskupenie listov výkresu bude robiť svoju prácu veľmi dobre. Tiež tvary môžu byť vo formáte MS Visio Standard 2016 ľahko zmenené. V každom okamihu môžete tak všetky komponenty prispôsobiť a optimálne je vzájomne zladiť. Metadáta a prepojenie medzi jednotlivými tvarmi sú napriek tomu zachované. Rozsiahle efekty a štýly v aplikácii Microsoft Visio Standard 2016 umožňujú individuálne rozvrhnutie pre naozaj vysoký a profesionálny výkon.

Funkcie balíka Office 2016 v programe Microsoft Visio Standard 2016

Pre jednoduché a intuitívne ovládanie Visio Standard 2016 je založený na rozhraní Microsoft Office 2016. Intímna konštrukcia zaisťuje, že budete lepšie poznať a nachádzať funkcie v rámci programu. Okrem toho Microsoft Visio Standard 2016 ponúka niekoľko funkcií, ktoré sú už používané v Office. Patrí k nim napríklad: "Tell Me" vyhľadávacie funkcie pre rýchlejšiu orientáciu v žiadosti a "Black Thema", ktorý pomocou najlepších súlad farieb poskytujú priateľskú prácu. Ako užívateľ Office 2016 sa nemusíte vzdať nových funkcí, a to ak používate Visio Standard 2016 mimo balíka Office.

Editovať a zdieľať diagramy v tíme

S Microsoft Visio 2016 Standard, môžete veľmi jednoducho upraviť tabuľky vo vašom tíme. Komentáre ku diagramu a tvary môžu byť pridané takmer z akéhokoľvek zariadenia. Nezáleží na tom, či prostredníctvom Visio alebo webovým prehliadačom s Visio Services (k tomu je potrebné SharePoint). Pomocou funkcie Chat otázky môžu byť objasnené prostredníctvom audio alebo video hovorom priamo do MS Visio Standard 2016, Skype for Business alebo Microsoft Lync - ak sú nainštalované. To podporuje produktívnu prácu na projektoch a jednotlivých grafoch. Grafy možno rozdeliť na komplexné využitie v prehliadači. Cez Visio Office 365 môžu pristúpiť aj ľudia, ktorí nemajú nainštalovaný Visio Standard 2016.

Microsoft Visio 2016 Standard - Systémové požiadavky

Platforma  Windows
Podporovaný operačný systém
 • Windows 7 alebo novší
 • Windows 10 Server
 • Windows Server 2012 R2
 • Windows Server 2008 R2
 • Windows Server 2012

Procesor

 x86- alebo x64-Bit-procesor so 1 Gigahertz (GHz) alebo výkonnejší a inštrukčnou sadou SSE2
Pamäť počítača RAM  1 GB RAM (32-Bit); 2 GB RAM (64-Bit)
Pamäťová kapacita pevného disku

 3 GB

Grafická karta  Potrebná DirectX 10-grafická karta
Zvuková karta  /
Ďalej vedúcie odkazy k "Microsoft Visio 2016 Standard"
Bewertungen lesen, schreiben und diskutieren... mehr
Microsoft Visio 2016 Standard - Hodnotenia

Na tento produkt sme zatiaľ nedostali žiadne hodnotenie.

Napísať hodnotenie
Bitte geben Sie die Zeichenfolge in das nachfolgende Textfeld ein.

Stačí si kúpiť softvér v Lizengo!

Kúpiť
01. Kúpiť

Bezpečný nákup vďaka šifrovaniu SSL.

Priame sťahovanie
02. Priame sťahovanie

Svoj softvér si môžete stiahnuť ihneď po nákupe.

Inštalovať
03. Inštalovať

Nainštalujte a aktivujte si softvér.
Ak máte akékoľvek otázky, radi vám pomôžeme.

Ako vzniká naša cena?

Softvérové licencie sa vyrábajú a dodávajú na zavedenie počítačov a systémov do maloobchodu alebo pre priemyselné zariadenia. Lizengo nakupuje u mnohých distribútorov veľký počet kusov softvérových licencií, ktoré neboli použité alebo inštalované.

Vďaka tomuto nákupnému spôsobu, pri ktorom odpadávajú poplatky za dodanie a skladovanie a príslušného personálu na základe virtuálnych dodacích kanálov, si môžeme dovoliť poskytovať také výhodné ceny.

Live Chat Live Chat