Microsoft Visio 2013 Standard

Microsoft Visio Standard 2013
120,90 €

včetně DPH

Stiahnutie softvéru + licenčný kľúč
  • Microsoft
  • 100036-SK
  • Nový
  • Trvalá platnosť
  • Všetky jazyky
Microsoft Visio Standard 2013 je softvér, ktorý umožňuje ľahko vytvárať grafiku. Obsah týchto... mehr

Informácie o výrobku "Microsoft Visio 2013 Standard"

Microsoft Visio Standard 2013 je softvér, ktorý umožňuje ľahko vytvárať grafiku. Obsah týchto schém sú priamo spojené s údajmi, ktoré ste vytvorili, napríklad v Exceli, takže si úplne zreteľne pripravie komplexné informácie. Microsoft Visio 2013 štandard je vhodný pre domáce použitie, rovnako ako pre samostatne zárobkovo činné osoby alebo pre freelancers.

Jednoduché používanie informácií s Microsoft Visio Standard 2013

MS Visio 2013 Standard poskytuje prístup k mnohým rôznym šablónam, ktoré môžu byť použité pre vytváranie grafov. Použite ho pre generovanie napríklad sieťových alebo vývojových diagramov a naplnite MS Visio 2013 Standard informáciami osvojom novom projekt na ktorom pracujte alebo iné údaje všeobecne. Tento softvér pre zobrazenie je flexibilný a môže byť použitý pre všetky aplikácie.

Pre zaistenie diagramov v aplikácii Microsoft Visio Standard 2013, môžete importovať existujúce informácie, napríklad tabuľky z programu Excel alebo dát SharePoint Server. Existujúce informácie tak môžu byť aj naďalej používané, čo vám ušetrí veľa práce. Stanoviť pravidlá pre zmenu vizuálne nových informácii v reálnom čase.

Užitočné funkcie v programe Microsoft Visio Standard 2013:

  • Nové tvary, farby a vzory: s Microsoft Visio 2013 Standard dostanete rýchlejší prístup k návrhom, ktoré vás naozaj zaujímajú.
  • Integrácia grafiky vytvorenej v programe Office Word, Excel a v podobných aplikáciach
  • Rýchle tvary umožňujú automaticky upraviť rozloženie a veľkosť nastavenia, takže môžete pracovať ešte rýchlejšie.
  • Rozhranie softvéru pre vizualizáciu je založené na priamom predchodcovi a ďalších aplikáciách balíka Office takže sa budete okamžite cítiť ako doma.
  • Pre domácnosti a malé kancelárie: práca s programom Visio Standard 2013 je vhodná pre mnohé súkromné projekty a projekty pre malé a stredné podniky.

Dôležité údaje v kocke - s Microsoft Visio Standard 2013

Cieľom všetkých schém v MS Visio Standard 2013 je prezentovať informácie vo vizuálne zrozumiteľnom kontexte. Priradením farieb a tvarov, ktoré vidíte v aplikácii Microsoft Visio 2013 Štandardné okamžite zistite, či váš plánovaný projekt funguje, alebo nie - napríklad tým, že príjmy a výdavky s rôznymi farbami a značkami sú automaticky nastavené vo vzťahu k sebe navzájom. Zdĺhavá analýza dát je zbytočná, Softvér  Visio Standard 2013 pre vizualizáciu preberá väčšinu práce.

Nepáči sa vám čo vidíte? Potom zmeňte v aplikácii Microsoft Visio Standard 2013, behom niekoľkých sekúnd, efekty a vzory a získajte štýl, ktorý potrebujete pre vašu prezentáciu. Nové formy, ktoré sú zahrnuté výhradne v Microsoft Visio Standard 2013, umožňujú tvorbu diagramov s profesionálnym vzhľadom. Všetky dokumenty, ktoré vytvoríte v Microsoft Visio 2013 Standard, sú kompatibilné s inými verziami programu Visio 2013. Môžete tiež vložiť svoje výsledky do existujúcich dokumentov Office.

Využite z mnohých možností Microsoft Visio Standard 2013 a sprostredkujte komplexné zložité dátové záznamy graficky v tabuľkách. Nezáleží na tom, či si spracujete dáta zo súkromného alebo podnikateľského prostredia. Visio bude podporovať vašu vynikajúcu prácu.

Pozor: Microsoft Visio Standard 2013 nie je kompatibilný s Microsoft Office 2016

Microsoft Visio 2013 Standard - Systémové požiadavky

Platforma  Windows
Podporovaný operačný systém  Windows 7 SP1 až Windows 10, len 32-Bit- alebo 64-Bit-operačný systém

Procesor

 1 GHz-procesor s inštrukčnou sadou SSE2
Pamäť počítača RAM  2 GB RAM
Pamäťová kapacita pevného disku

 3 GB

Grafická karta  Potrebná DirectX 10-grafická karta
Zvuková karta  /
Ďalej vedúcie odkazy k "Microsoft Visio 2013 Standard"
Bewertungen lesen, schreiben und diskutieren... mehr
Microsoft Visio 2013 Standard - Hodnotenia

Na tento produkt sme zatiaľ nedostali žiadne hodnotenie.

Napísať hodnotenie
Bitte geben Sie die Zeichenfolge in das nachfolgende Textfeld ein.

Stačí si kúpiť softvér v Lizengo!

Kúpiť
01. Kúpiť

Bezpečný nákup vďaka šifrovaniu SSL.

Priame sťahovanie
02. Priame sťahovanie

Svoj softvér si môžete stiahnuť ihneď po nákupe.

Inštalovať
03. Inštalovať

Nainštalujte a aktivujte si softvér.
Ak máte akékoľvek otázky, radi vám pomôžeme.

Ako vzniká naša cena?

Softvérové licencie sa vyrábajú a dodávajú na zavedenie počítačov a systémov do maloobchodu alebo pre priemyselné zariadenia. Lizengo nakupuje u mnohých distribútorov veľký počet kusov softvérových licencií, ktoré neboli použité alebo inštalované.

Vďaka tomuto nákupnému spôsobu, pri ktorom odpadávajú poplatky za dodanie a skladovanie a príslušného personálu na základe virtuálnych dodacích kanálov, si môžeme dovoliť poskytovať také výhodné ceny.

Live Chat Live Chat