Microsoft Visio 2016 Professional

Microsoft Visio 2016 Professional
649,90 € 729,99 € (10,97% gespart)

včetně DPH

Stiahnutie softvéru + licenčný kľúč
 • Microsoft
 • 100039-SK
 • Nový
 • Trvalá platnosť
 • Všetky jazyky
Vytvorte v programe Microsoft Visio Professional 2016 s niekoľkými málo kliknutiami... mehr

Informácie o výrobku "Microsoft Visio 2016 Professional"

Vytvorte v programe Microsoft Visio Professional 2016 s niekoľkými málo kliknutiami profesionálne grafy s prepojenými dátami. Komplexné kontexty môžu byť jasne prezentované s Visio Professional 2016. Upravovať grafy s tímom, a tým dosiahnuť vyššiu úroveň produktivity. Visio Professional 2016 má v porovnaní so štandardnými variantmi v balíčku mnoho pokročilých funkcií. Preto je vizualizačný program zvlášť vhodný do podnikateľského sektora. Manažéri a projektové tímy môžu vytvoriť v MS Visio Professional 2016 univerzálne diagramy a to jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Rozhranie Office-štýlu poskytuje intuitívne ovládanie a poskytuje funkcie, ktoré sú už známe z Office 2016 vrátane "Tell Me," pohotovosti a "Black Themes" eye-friendly prácu.

Pokročilé funkcie v programe Microsoft Visio Professional 2016

MS Visio Professional 2016 zahŕňa všetky funkčné aplikácie Visio Standard 2016, ktoré ukazujú, ako rýchlo a ľahko vytvárať a upravovať diagramy. Program má navyše ešte nasledujúce pokročilé funkcie:

 • Široká škála tvarov a formátov ponúka ešte lepší základ práce.
 • Vytvorte ľahko profesionálne diagramy so vstavaným šablónami, vrátane obchodných diagramov, procesov, IT grafov a technických diagramov a plánov.
 • Spolupráca v tímoch je s MS Visio Professional 2016 stále podporovaná, takže máte možnosť pracovať všetci zároveň na vašich grafoch.
 • Grafy môžu byť okamžite spojené s dátami získaných priamo z programu Excel, Active Directory alebo SharePoint.
 • S Information Rights Management, môžete zabrániť zneužitiu dôverných dát a tak chrániť vaše podnikanie.

Vytvorte profesionálne schémy s niekoľkými kliknutiami

V malom okamihu si vytvorte s MS Visio Professional 2016 napríklad aj zložité grafy. Široký výber šablón a tvarov zaručuje, že budete mať vždy ten správny diagram pri ruke a môžete okamžite začať pracovať. Visio 2016 Professional je založený na priemyselných štandardoch, ako BPMN 2.0, UML 2.4, IEEE a Windows Workflow 4.0. Obchodné grafy, harmonogramy, kontingenčné grafy a organizačné schémy sú rovnako rýchlo vytvorené ako aj procesové diagramy, IT diagramy, softvérové a databázové diagramy, technické výkresy alebo mapy a pôdorysy, atď. Inteligentný Sprievodca vytvorí v MS Visio Professional 2016 napríklad organizačné grafy z existujúcich dát automaticky.

Obchodné funkcie pre zvýšenie produktivity

Microsoft Visio 2016 Professional s pokročilými funkciami pre optimalizáciu procesov. To vám pomôže definovať a zlepšiť svoje podnikanie jednoducho a efektívne. Tiež môžete vytvoriť čiastkové procesy a overovacie pravidlá pre preskúmanie grafov. S viac ako 20 šablónami Visio Professional 2016 ponúka kompletné riešenie pre širokú škálu typu procesov, vrátane BPMN 2.0, workflow SharePoint workflow mapovanie a EPC.

Prostredníctvom integrovaných prepojených dát, môžete rýchlo spracovávať veľké objemy dát v diagramoch. Microsoft Visio Professional 2016 umožňuje prepojenie tvarov s rôznymi dátovými zdrojmi, ako je Microsoft Excel, Active Directory, Microsoft SQL Azure, Microsoft SQL Server, zoznamy Microsoft SharePoint a Business Connectivity Services. Týmto spôsobom budete vždy mať k dispozícií up-to-date pre zobrazenie údajov.

Tímová práca je centrálne poňatie v MS Visio 2016 Professional

V tíme môžete spolupracovať na grafoch. Cez Visio Professional 2016 alebo prehliadač môžete zapisovať v písomnej forme vaše zmeny alebo pripomienky. Existuje možnosť pre audio alebo video chat v rámci programu, ak sú splnené príslušné podmienky (Skype for Business alebo je požadované Microsoft Lync).

Microsoft Visio 2016 Professional - Systémové požiadavky

Platforma  Windows
Podporovaný operačný systém
 • Windows 7 alebo novší
 • Windows 10 Server
 • Windows Server 2012 R2
 • Windows Server 2008 R2
 • Windows Server 2012

Procesor

 x86- alebo x64-Bit-procesor so 1 Gigahertz (GHz) alebo výkonnejší a inštrukčnou sadou SSE2
Pamäť počítača RAM  1 GB RAM (32-Bit); 2 GB RAM (64-Bit)
Pamäťová kapacita pevného disku

 3 GB

Grafická karta  Potrebná DirectX 10-grafická karta
Zvuková karta  /
Ďalej vedúcie odkazy k "Microsoft Visio 2016 Professional"
Bewertungen lesen, schreiben und diskutieren... mehr
Microsoft Visio 2016 Professional - Hodnotenia

Na tento produkt sme zatiaľ nedostali žiadne hodnotenie.

Napísať hodnotenie
Bitte geben Sie die Zeichenfolge in das nachfolgende Textfeld ein.

Stačí si kúpiť softvér v Lizengo!

Kúpiť
01. Kúpiť

Bezpečný nákup vďaka šifrovaniu SSL.

Priame sťahovanie
02. Priame sťahovanie

Svoj softvér si môžete stiahnuť ihneď po nákupe.

Inštalovať
03. Inštalovať

Nainštalujte a aktivujte si softvér.
Ak máte akékoľvek otázky, radi vám pomôžeme.

Ako vzniká naša cena?

Softvérové licencie sa vyrábajú a dodávajú na zavedenie počítačov a systémov do maloobchodu alebo pre priemyselné zariadenia. Lizengo nakupuje u mnohých distribútorov veľký počet kusov softvérových licencií, ktoré neboli použité alebo inštalované.

Vďaka tomuto nákupnému spôsobu, pri ktorom odpadávajú poplatky za dodanie a skladovanie a príslušného personálu na základe virtuálnych dodacích kanálov, si môžeme dovoliť poskytovať také výhodné ceny.

Live Chat Live Chat