Microsoft Visio 2013 Professional

Microsoft Visio Professional 2013
449,90 €

včetně DPH

Stiahnutie softvéru + licenčný kľúč
  • Microsoft
  • 100037-SK
  • Nový
  • Trvalá platnosť
  • Všetky jazyky
Neexistuje žiadna iná alternatíva pre takto vysoko kvalitný vizualizačný softvér ako je... mehr

Informácie o výrobku "Microsoft Visio 2013 Professional"

Neexistuje žiadna iná alternatíva pre takto vysoko kvalitný vizualizačný softvér ako je Microsoft Visio Professional 2013. Softvér vám pomôže reprezentovať aj veľmi komplexné informácie vo forme jednoduchých grafov. Je ideálny pre IT správu a zabezpečenie, business intelligence, rovnako ako technické a vedecké diagramy. Silné stránky Microsoft Visio Professional 2013, v porovnaní s podobnými programami, sú v reálnom čase s akýmkoľvek druhom údajov a intuitívnym užívateľským rozhraním.

Vizualizácia s Microsoft Visio Professional 2013

Máte veľké množstvo dát a chcete, aby boli k dispozícii ľahšie pomocou vizualizačného softvéru? Microsoft Visio 2013 Professional vám pomôže spracovať veľké množstvo dát vo veľmi zrozumiteľnej forme. Máte možnosť použiť MS Visio Professional 2013 Diagramy, ktoré sú vhodné pre typické úlohy vo firmách a malé firmy. Patrí medzi ne univerzálna grafika, ako aj vývojové alebo sieťové diagramy. Okrem veľkého počtu šablón, môžete tiež diagramy voľne kresliť.

S cieľom uľahčiť prácu s aplikáciou Visio Professional 2013, softvér prichádza s radom šablón, ktoré sú už dokonale prispôsobené pre väčšinu úloh vo firmách. V porovnaní so štandardnou verziou aplikácie Visio nájdete na tejto verzii podstatne viac šablón, prispôsobiteľné štýly, rôzne tvary pre vaše diagramy a oveľa oveľa viac.

Prednosti aplikácie Microsoft Visio Professional 2013

  • Revidované formy a šablóny, rovnako ako vylepšené konštrukcie umožňujú tvorbu profesionálnych grafov v priebehu niekoľkých minút.
  • Nové automatické funkcie uľahčujú pridať obrazce v programe Microsoft Visio Professional 2013 a koordinovať sa medzi sebou navzájom.
  • Aktualizované Menu uľahčuje tvorbu diagramov v aplikácii Microsoft Visio Professional 2013.
  • Môžete tiež pracovať spoločne s kolegami online v jednej chvíli a to aj s tými, ktorí nemajú Visio Professional 2013. Uložte si diagramy vo formáte PDF, XPS alebo ako webovú stránku a dajte ich zadarmo k dispozícii aj ostatnym.
  • Všetky diagramy, ktoré vytvoríte s týmto vizualizačným softvérom, môžete tiež pridať do ďalších už existujúcich dokumentov balíka Office. Integrovať grafy ľahko v dokumentoch programu Word a prezentácií PowerPoint.

Vysoké nároky s MS Visio Professional 2013

Najmä pri spolupráci s kolegami ukáže vizualizačný softvér Visio Profssional 2013 svoje silné stránky. Pracovať spoločne môžete napríklad na rovnakom grafe v rámci Microsoft Visio Professional 2013 a to v reálnom čase a bez akejkoľvek administratívnej záťaže. Okrem toho môžete kombinovať Microsoft Visio 2013 Professional s údajmi, ktoré sú tiež aktualizované v reálnom čase, čo umožňuje okamžite vidieť vplyv existujúcich grafov.

Odkiaľ budete mať dáta do vášho diagramu zostáva len na vás. Vytvorte diagramy s údajmi z Excel, Access, SQL Server alebo ich importujte priamo zo servera SharePoint v aplikácii Microsoft Visio Professional 2013. Tým sa ušetrí duplikovaná tvorba záznamov. Prostredníctvom vytvorených pravidiel môžete definovať predvolené priradenie a automatizovať čo najviac procesov. To šetrí čas, zdroje a zaisťuje hladký pracovný postup.

Všimnite si, že Microsoft Visio Professional 2013 nie je súčasťou balíka Microsoft Office a je možné ho zakúpiť len samostatne.

Pozor: Microsoft Visio Professional 2013 nie je kompatibilný s Microsoft Office 2016!

Microsoft Visio 2013 Professional - Systémové požiadavky

Platforma  Windows
Podporovaný operačný systém  Windows 7 SP1 až Windows 10, len 32-Bit- alebo 64-Bit-operačný systém

Procesor

 1 GHz-procesor s inštrukčnou sadou SSE2
Pamäť počítača RAM  2 GB RAM
Pamäťová kapacita pevného disku

 3 GB

Grafická karta  Potrebná DirectX 10-grafická karta
Zvuková karta  /
Ďalej vedúcie odkazy k "Microsoft Visio 2013 Professional"
Bewertungen lesen, schreiben und diskutieren... mehr
Microsoft Visio 2013 Professional - Hodnotenia

Na tento produkt sme zatiaľ nedostali žiadne hodnotenie.

Napísať hodnotenie
Bitte geben Sie die Zeichenfolge in das nachfolgende Textfeld ein.

Stačí si kúpiť softvér v Lizengo!

Kúpiť
01. Kúpiť

Bezpečný nákup vďaka šifrovaniu SSL.

Priame sťahovanie
02. Priame sťahovanie

Svoj softvér si môžete stiahnuť ihneď po nákupe.

Inštalovať
03. Inštalovať

Nainštalujte a aktivujte si softvér.
Ak máte akékoľvek otázky, radi vám pomôžeme.

Ako vzniká naša cena?

Softvérové licencie sa vyrábajú a dodávajú na zavedenie počítačov a systémov do maloobchodu alebo pre priemyselné zariadenia. Lizengo nakupuje u mnohých distribútorov veľký počet kusov softvérových licencií, ktoré neboli použité alebo inštalované.

Vďaka tomuto nákupnému spôsobu, pri ktorom odpadávajú poplatky za dodanie a skladovanie a príslušného personálu na základe virtuálnych dodacích kanálov, si môžeme dovoliť poskytovať také výhodné ceny.

Live Chat Live Chat