Microsoft Visio 2010 Professional

Microsoft Visio Professional 2010
399,90 €

včetně DPH

Stiahnutie softvéru + licenčný kľúč
 • Microsoft
 • 100035-SK
 • Nový
 • Trvalá platnosť
 • Všetky jazyky
Microsoft Visio Professional 2010 prináša nové diagram nástroje a jednoduchú správu zložitých... mehr

Informácie o výrobku "Microsoft Visio 2010 Professional"

Microsoft Visio Professional 2010 prináša nové diagram nástroje a jednoduchú správu zložitých procesov pre váš podnik. Dynamická kontrola dát je teraz vo Visio Professional 2010 oveľa prepracovanejšia. Môžete zdieľať grafiku, bezodkladne prostredníctvom internetu, a súbežne pracovať na dokumentoch s kolegami cez vizualizačný program.

Automatizované pracovné procesy prostredníctvom MS Visio Professional 2010

Vyberte si s Visio Professional 2010 tie formalty grafu (diagramu), ktoré sú pre vašu firmu alebo pre súkromné použitie, tie najlepšie. V MS Visio Professional 2010 máte k dispozícii veľa šablón, formulárov, typov grafov a tvarov, ktoré umožňujú vytvoriť moderné, dynamické diagramy presne podľa vašich dát. Ponúka tiež inteligentné nástroje na kreslenie a mnoho nových aplikácií. Vo Visio Professional 2010 pridané typy šablón automaticky upravia vaše grafy presne vašim potrebám.

Prostredníctvom vizualizačného programu, Visio Professional 2010, si môžete napríklad vziať jednoduchý a zrozumiteľný pohľad na zložité grafiky, ktoré sú niekedy ťažko pochopiteľné. Usporiadajte logicky formuláre s pomocou Visio Professional 2010  a zlaďte ich s farebnou schémou podľa vášho želania, aby lepšie prezentovať kontexty. Vaše hotové práce, môžete zdieľať jednoducho cez internet (alebo interné firemné siete) a tak zdieľať so svojimi kolegami a spoločne diskutovať o vytvorených diagramoch pomocou Microsoft Visio Professional 2010.

Dôležité funkcie v programe Visio Professional 2010:

 • Vizualizačný program na všetko: využitie dát z mnohých rôznych programov, aby boli ľahko čitateľné vo Visio 2010 Professional.
 • Navigácia vo Visio Professional 2010 pomocou kontextového menu, ktorý vám poskytune na prvý pohľad naozaj dôležité funkcie pre graf.
 • Použite zobrazenie "Live" a zmeňte v priebehu niekoľkých sekúnd fonty, farby, štýly, pozadia a ďalšie podobné vizuálne vlastnosti v diagrame.
 • Vyberte si grafiku, ktorú skutočne potrebujete: program vizualizácie umožňuje vyberať medzi jednotlivou grafikou alebo z najobľúbenejších typov, ako tabuľky alebo sieťové diagramy.
 • Pracujete kedy chcete a kde chcete: zdieľajte svoje diagramy, mapy na internete a začnite pracovať so svojimi kolegami už v priebehu niekoľkých minút po tom, čo ste uspešne dokončili graf.

Cítiť sa s Microsoft Visio Professional 2010 ako doma

Microsoft Visio Professional 2010 používa rovnaké intuitívne užívateľské rozhranie ako u ostatných produktov Office 2010 od spoločnosti Microsoft. To dáva vizualizačnímu programu okamžitý prístup k naozaj dôležitým funkciám. Upravte v programe Visio Professional 2010 návrhy, pozadia, zábery alebo iné aspekty diagramov v jednej ponuke Menu. Nie ste si istí či je výsledok vo Visio Professional 2010 rovnaký ako je vaša predstava? Potom použite zobrazenie "Live", a dostaňte za pár sekúnd náhľad do aplikácie Microsoft Visio Professional 2010 aby ste graf zdokonalili.

Všetky dáta možno importovať do Visio Professional 2010 z existujúcich súborov. Môžete použiť napríklad aplikáciu Excel, ako je AutoCAD alebo tiež dáta, ktoré môžete vložiť do programu Visio Professional 2010 pomocou SharePoint Server. Ak už máte dáta, ktoré boli vytvorené pomocou SharePoint Designer, môžete ich jednoducho otvoriť v programe Visio Professional 2010 a použiť bez straty ich funkčnosti medzi rôznymi aplikáciami a akciami.

Pozor: Microsoft Visio Professional 2010 nie je kompatibilný s Microsoft Office 2016!

Microsoft Visio 2010 Professional - Systémové požiadavky

Platforma  Windows
Podporovaný operačný systém

 Podporovaná je len architektúra 32-Bit-:

 • Windows XP so Service Pack (SP) 3
 • Windows Server 2003 SP2
 • MSXML 6.0.

 Podporuje taktiež 32-Bit- ako aj 64-Bit-architektúru od:

 • Windows Vista so SP1
 • Windows Server 2008
 • Windows 7
 • Windows 8
 • Terminal Server
 • Windows on Windows (WOW)
 (umožňuje inštaláciu architektúry 32-Bit-na 64-Bit-operačné systémy, s výnimkou Windows Server 2003 64-Bit a Windows XP 64-Bit)

 Nie sú vôbec podporované:

 • Windows Server 2003 64-Bit
 • Windows XP 64-Bit

Procesor

 500-MHz-procesor alebo výkonnejší
Pamäť počítača RAM  256 MB RAM; 512 MB RAM môže byť požadovaná na rozšírené dodatočné funkcie
Pamäťová kapacita pevného disku

 2 GB

Grafická karta  Monitor s 1.024 × 768 alebo vyšším rozlíšením
Zvuková karta  /
Ďalej vedúcie odkazy k "Microsoft Visio 2010 Professional"
Bewertungen lesen, schreiben und diskutieren... mehr
Microsoft Visio 2010 Professional - Hodnotenia

Na tento produkt sme zatiaľ nedostali žiadne hodnotenie.

Napísať hodnotenie
Bitte geben Sie die Zeichenfolge in das nachfolgende Textfeld ein.

Stačí si kúpiť softvér v Lizengo!

Kúpiť
01. Kúpiť

Bezpečný nákup vďaka šifrovaniu SSL.

Priame sťahovanie
02. Priame sťahovanie

Svoj softvér si môžete stiahnuť ihneď po nákupe.

Inštalovať
03. Inštalovať

Nainštalujte a aktivujte si softvér.
Ak máte akékoľvek otázky, radi vám pomôžeme.

Ako vzniká naša cena?

Softvérové licencie sa vyrábajú a dodávajú na zavedenie počítačov a systémov do maloobchodu alebo pre priemyselné zariadenia. Lizengo nakupuje u mnohých distribútorov veľký počet kusov softvérových licencií, ktoré neboli použité alebo inštalované.

Vďaka tomuto nákupnému spôsobu, pri ktorom odpadávajú poplatky za dodanie a skladovanie a príslušného personálu na základe virtuálnych dodacích kanálov, si môžeme dovoliť poskytovať také výhodné ceny.

Live Chat Live Chat